prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

Wykrycie zdrady w Katowicach

Do biura detektywistycznego Zycha zgłosiła się klientka z Katowic, która podejrzewała swojego męża o niewierność małżeńską już od dłuższego czasu, jednak miała problemy z ustaleniem oraz zdobyciem dowodów ponieważ ciężko było jej to pogodzić z obowiązkami domowymi z wychowywaniem dziecka włącznie jak i opieką sprawowaną nad własną matką.

Pani Magda opowiedziała nam historie ich małżeństwa. Byli oni stosunkowo młodą parą. Poznali się ok 3 lat temu na jednym z internetowych portali randkowych. Pani Magda szybko zaszła w ciąże i urodziła córkę. Nie mieli nigdy w życiu innych partnerów. Przynajmniej taką wersję wtedy przedstawił Pani Magdzie jej przyszły mąż. 

Po zebraniu od klientki informacji i dokonaniu analizy sytuacji detektywi biura detektywistycznego Zycha w Katowicach podjęli działania polegające na obserwacji męża klientki w wybranych miejscach i o określonej porze. Po kilkudniowej obserwacji ku zdumieniu detektywów biura detektywistycznego Zycha, niewierny mąż Pani Magdy spotkał się z 3 kobietami na przełomie 5 dni.

detektyw-katowice

W związku z tym, że mąż Pani Magdy pracował jako przedstawiciel handlowy w jednej z Katowickich firm dysponował on nienormowanym czasem pracy co ułatwiło mu manipulowanie żoną i dawkowanie jej fałszywych informacji co do pobytu i godzin pracy.

Jak się okazało w toku prowadzonej sprawy wszystkie te kobiety zostały poznane na internetowych portalach randkowych. Pan Michał w 5 dni śledztwa spotkał się z 3 kobietami z którymi spędzał czas w kinie, kawiarni, restauracji a z jedna z pań w hotelu. W trakcie tych spotkań detektywi biura detektywistycznego Zycha udokumentowali dopuszczenie się zdrady małżeńskiej z każda z kobiet z którymi spotkał się mąż.

Pani Magda myślała, że jest przygotowana na informacje o niewierności męża, ale nie była przygotowana na informacje o ilości kobiet z jakimi mąż Pani Magdy zdołał się spotkać w przeciągu tak nie długiego czasu.

Dowody niewierności były niepodważalne. Po przekazaniu materiału dowodowego Pani Magda z pomocą kancelarii adwokackiej, z którą współpracuję biuro detektywistyczne Zycha złożyła pozew do sądu o rozwód z orzeczeniem o winie męża.

detektyw-zdrada-katowice

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.
Cechujemy się uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.
Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.