prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

poszukiwania kobiety oraz znęcanie się nad dzieckiem

Finał poszukiwań

Zgodnie z zapowiedzią wracamy krótko do dwóch spraw, w których uczestniczyło nasze Biuro Detektywistyczne Zycha. Poszukiwania Pani K. zakończyły się sukcesem. Ale to tylko tyle z dobrych wiadomości w tej sprawie. Jak się okazało Pani K. celowo starała się „odciąć” od swojej najbliższej rodziny czego efektem była wyprowadzka do odległego kraju. Niestety konflikt rodzinny jest tak poważny, że w sprawę zaangażowana jest Policja oraz kancelaria prawnicza. Wszystko wskazuje na to, że sprawa konfliktu rodzinnego znajdzie swój finał w sądzie.

Sprawa dziecka

Każda sprawa dotycząca zleceń, w których ofiarą są najbardziej bezbronne istoty zawsze zostawia w nas jakiś ślad. Nie inaczej było i w tym przypadku. Na szczęście udało się udokumentować molestowanie seksualne jakiego dopuszczał się jeden z członków personelu ośrodka, który powinien stać na czele obronności i opieki właśnie tych najmłodszych. Sprawą zajmują się już organy ścigania.

Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich najbliższych bądź znajomych znalazł się w podobnych sytuacjach, nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. W takich sprawach czas odgrywa kluczową rolę.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.
Cechujemy się uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.
Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.