prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

DETEKTYW ZYCHA

biuro detektywistyczne

Dlaczego my?

Działamy w pełni legalnie. Jesteśmy licencjonowanym biurem detektywistycznym. Działamy na podstawie licencji wydanej przez Komendanta Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców, wykonujących działalność w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Masz wątpliwości ? Sprawdź nas.

biuro-detektywistyczne-katowice
biuro-detektywistyczne-katowice-dlaczego-warto

Co nas wyróżnia?

Nasz zespół z doświadczeniem w służbach specjalnych.

 Nasi detektywi od lat zdobywali doświadczenie w dziedzinach takich jak prace operacyjne, działania dochodzeniowo – śledcze czy rozpoznanie specjalne. Profesjonalizm zbudowaliśmy pełniąc służbę  zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Umiejętności i wiedza nabyta w trakcie służby oraz dotychczasowej pracy detektywistycznej pozwala nam przyjrzeć się wnikliwie Twojej sprawie i wyselekcjonować takie metody działania, które pozwolą jak najsprawniej doprowadzić Twoje zlecenie do końca. Nasi detektywi od lat pełnili służbę między innymi w:

–  Wydziałach Kryminalnych Policji
– Pododdziałach Antyterrorystycznych Policji
– Centralnym Biurze Śledczym Policji
– Jednostkach Specjalnych Wojska Polskiego
– Izbie Celno-Skarbowej

Nasz profesjonalizm.  Jakość naszych usług opieramy na najwyższych kwalifikacjach pracujących dla nas detektywów. Do Twojego zlecenia podejdziemy w sposób indywidualny i rzetelny. Z naszej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie oraz zachowanie dyskrecji. Wywiad, jak i wszystkie czynności związane ze sprawą traktujemy jako poufne z zachowaniem tajemnicy zawodowej.

Zwiększamy swoją skuteczność i szybkość działania współpracując z biurami partnerskimi poza granicami kraju. Nawiązujemy współpracę z instytucjami świadczącymi usługi przeprowadzania badań DNA, prowadzącymi działania z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz Pracownią Badań Wariograficznych.

Gdzie pracujemy?

Blisko klienta. Działamy na terenie Katowic oraz miast ościennych, jednak wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom rozszerzymy działalność na teren aglomeracji śląskiej jak i całego kraju. Szanujemy Twój czas i istotę Twojego problemu, więc zawsze wybieramy dogodne dla Ciebie terminy spotkań i konsultacji.

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.