prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

MOBBING „NOWOCZESNA” FORMA ZNĘCANIA SIĘ

Biuro detektywistyczne Zycha postanowiło poruszyć temat zleceń dotyczących mobbingu, procederu ukrywanego w większości przypadków przez osoby, które tego doświadczyły lub doświadczają w chwili obecnej z powodu między innymi obawy przed utratą pracy czy obawą wykluczenia społecznego spowodowanego właśnie doprowadzeniem pracownika czy nastolatka do załamania psychicznego.

Mobbing w miejscu pracy czy nawet wśród uczniów towarzyszył nam zawsze, niestety w związku z czasami w jakich przyszło nam żyć te patologiczne zjawisko w ostatnich czasach zaczęło mocno przybierać na sile. Mobbing to zachowania, które polegają na uporczywym i długotrwałym nękaniu, zastraszaniu, poniżaniu. Czasami dochodzi również do znęcania fizycznego, szczególnie wśród młodzieży co jest kolejnym bardzo niebezpiecznym etapem mogącym prowadzić nie tylko do utraty zdrowia psychicznego, ale również uszczerbku na zdrowiu fizycznym w efekcie czego może doprowadzić do śmierci. W ostatnim czasie sprawy dotyczące tego zjawiska zaczęły znajdować się na „tapecie” usług detektywistycznych. Na szczęście spektrum działań przewidzianych w pracy detektywów biura detektywistycznego Zycha przewidują wiele możliwości udokumentowania i skutecznego przeciwdziałania takim zjawiskom, czego konsekwencjami dla mobberów czy osób znęcających się fizycznie są procesy sądowe i doprowadzanie do odpowiedzialności karnej oprawców włącznie z prawem do dochodzenia odszkodowania za poniesione straty psychiczne jak również fizyczne, po ówczesnym udowodnieniu istnienia związku między szeroko rozumianym mobbingiem a skutkami jakie wywołał u osoby będącej ofiarą, ponieważ to na niej spoczywa ciężar udowodnienia zaistniałych sytuacji.

Czytając ten tekst pamiętaj o jednej bardzo ważnej kwestii. Nikt nie ma prawa do znęcania się psychicznego oraz fizycznego nad drugim człowiekiem, bez względu na przyczyny tego zachowania.

Detektywi biura detektywistycznego Zycha, pomogą Ci podjąć odpowiedzialne kroki w celu wdrożenia odpowiednich procedur związanych z zebraniem materiału dowodowego związanego z tym nielegalnym procederem jak również skontaktują Cię z kancelarią prawniczą współpracującą z naszym biurem detektywistycznym Zycha, która otoczy Cię opieką i będzie reprezentowała Cię w trakcie całego procesu sądowego.

Jeśli doświadczyłaś/eś lub doświadczasz lub znasz kogoś kto właśnie w tej chwili jest nękany, poniżany, nieustannie krytykowany na forum, wyśmiewany, izolowany, doznał gróźb, szykanowania czy dopuszcza się wobec niego przemocy fizycznej warto podjąć natychmiastowe kroki w celu jak najszybszego przeciwdziałania mobbingowi.

W takich sprawach czas odgrywa kluczową role, nie zwlekaj skontaktuj się z Nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.
Cechujemy się uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.
Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.