prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

Długotrwałe zwolnienie lekarskie

W zeszłym tygodniu do Biura Detektywistycznego Zycha dotarło zlecenie od zagranicznego przedsiębiorcy w sprawie zweryfikowania pracownika przebywającego na kilkumiesięcznym zwolnieniu lekarskim a pracującego na co dzień po za graniami Polski. Przedsiębiorca był wyraźnie zaniepokojony stanem zdrowia swojego pracownika, który systematycznie dostarczał zwolnienia lekarskie do firmy, z których jasno wynikało, że Pan Mirosław ma poważne problemy z poruszaniem się oraz podejmowaniem jakichkolwiek czynności fizycznych spowodowanych bardzo dużymi problemami z kręgosłupem.

PRACOWNIK NA L4

Po otrzymaniu wstępnych danych i przedstawieniu sposobu działania, niezwłocznie podjęliśmy czynności w celu zweryfikowania informacji przekazywanych przez Pana Mirosława dotyczących faktycznego stanu zdrowia w jakim znajduje się w chwili obecnej.

weryfikacja l4

Na efekty śledztwa długo nie trzeba było czekać. Już w pierwszym dniu detektywi Biura Detektywistycznego Zycha udokumentowali, że Pan Mirosław jest wyraźnie „zagonionym” człowiekiem, wykonującym wszystkie czynności dnia codziennego z bardzo dużym wigorem. Ponadto w kolejnych dniach okazało się, że Pan Mirosław dorabia będąc na kilkumiesięcznym zwolnieniu lekarskim w sposób, który mocno angażuje go fizycznie. Po zakończeniu obserwacji i powrocie do biura został sporządzony raport z dokumentacją fotograficzna oraz dokumentacją video. Z informacji jakie przekazał nam zleceniodawca, pracownik otrzymał ultimatum. Natychmiastowy powrót do pracy lub natychmiastowe wypowiedzenie stosunku pracy w związku z oszustwem na szkodę pracodawcy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu.

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.
Cechujemy się uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.
Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.