prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

DETEKTYWI Z KATOWIC NA II SPOTKANIU DETEKTYWÓW

W dniach 3-5 marca 2023r.  biuro detektywistyczne Zycha miało okazję uczestniczyć w II ogólnopolskim spotkaniu detektywów, które odbyło się w Krościenku nad Dunajcem. Mieliśmy niepowtarzalną okazję poszerzenia swojej wiedzy na temat najnowszych technologii stosowanych w szeroko pojętej dziedzinie jaką jest detektywistyka. Ponadto pozwoliło nam to na wymianę wspólnych doświadczeń oraz nawiązanie nowych kontaktów.

Jednym z głównych punktów spotkania były wykłady. Jedne z najważniejszych tematów, które były poruszone to między innymi:

-„Psychofizjologiczna detekcja nieszczerości jako wsparcie realizacji zleceń detektywistycznych”. Wykład prowadzony przez biegłego sądowe z zakresu badań poligraficznych oraz członka zarządu  PTBP Pana Tomasza Wilka.

-„OSINT/Biały Wywiad – Pozyskiwanie informacji o ludziach”. Wykład prowadziła Pani Justyna Trzeciakowska pracująca w firmie Infobrokerska, która specjalizuje się w usługach związanych z wywiadem gospodarczym, analizą danych, zarządzaniem ryzykiem i bezpieczeństwem biznesowym oraz badaniem rynku.

-„Misja GPS – aktualne problemy – konsekwencje i metody ich uniknięcia”. Wykład ten był przeprowadzony przez Panią Adwokat Agatę Konca specjalizującą się w dziedzinie prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego.

Twoje zlecenie jest dla nas priorytetem a bogate doświadczenie i wysokie kompetencje są gwarancją naszych sukcesów.
Cechujemy się uniwersalnością w swojej postawie i profesjonalizmem w swoim działaniu.
Jeśli podejrzewasz partnera o niewierność zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.