prywatny-detektyw-zycha-black

100% dyskrecji

usługa detektywistyczna

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW I NOŚNIKÓW OBRAZU

Problem inwigilacji stał się w ostatnim czasie bardzo głośny. Nie dotyczy on już tylko osób z pierwszych stron gazet czy telewizji. Powodów owej inwigilacji może być wiele. Musisz wiedzieć, że bez względu na ich podłoże ten proceder przeprowadzony na własną rękę nie jest zgodny z prawem. Rynek oferuje szeroką gamę urządzeń szpiegujących. Bez większych trudności można wejść w posiadanie kamery, dyktafonu czy też lokalizatora GPS. Wykrywanie takiego sprzętu na własną rękę może być trudne z powodu zaawansowanej technologii zastosowanej w tych urządzeniach oraz nieskończonych możliwości jeżeli chodzi o miejsce ulokowania owych urządzeń. 

usluga-detektywistyczna-wykrywanie-podsluchu

Nasze biuro świadczy usługi wykrywania takich urządzeń w mieszkaniach, domach, biurach czy pojazdach. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do wykrywania wszelkiego typu urządzeń inwigilujących. Proces wykrywania nie należy do najkrótszych, ale skrupulatność przy wykonywaniu tego typu zleceń jest naszym atutem.

Jeśli w zakresie naszych usług nie ma sprawy, która Cię dotyczy skontaktuj się z nami a z pewnością nie pozostawimy Cię samego z problemem.

Współpracujemy z instytucjami świadczącymi usługi przeprowadzania badań DNA, placówkami rozwiązującymi trudne sprawy z zakresu cyberbezpieczeństwa czy Pracownią Badań Wariograficznych. Mamy szeroki wachlarz możliwości, aby otrzymać wsparcie w wykonywaniu działań obserwacyjnych czy weryfikujących wskazane przez klienta osoby. 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h na dobę, 7 dni tygodniu.